Jakie warto sprawdzić metody powiększania biustu bez operacji?

Kategoria :  Powiększanie

Powiększanie piersi jest nieustannie żywym tematem, pomimo faktu, że moda dotycząca wielkości kobiecych piersi ewoluuje, i właściwie większość z nas sama nie wie jakie są obecnie na topie. Z pewnością jednak wiemy jak chciałybyśmy wyglądać. Zwykle wystarczające jest dla nas osiągnięcie powiększenia o 1, góra 2 rozmiary. Możliwe jest osiągnięcie takiego efektu, bez poddawania się bolesnej i obciążającej operacji. Jakie metody warto przetestować?

Metody powiększania biustu bez operacji

Najczęściej ingerencję chirurgiczną traktujemy jako ostateczne rozwiązanie i w tym przypadku, jest to bardzo dobry tok myślenia. Jeśli możemy za pomocą nieinwazyjnych sposobów osiągnąć niewielkie poprawki dla natury, które sprawią, że będziemy z siebie zadowolone to z pewnością warto wybronować metody powiększania biustu bez operacji.

Znamy wiele sposobów, które mogą pomóc powiększyć kobiecy biust. Najczęściej jednak zadowalające efekty osiągane są przez połączenie kilku z nich.

Kremy na powiększanie biustu Frashe – sprawdzają się u części kobiet, jednak warto wesprzeć ich działanie przez regularne wykonywanie masaży oraz ćwiczeń. Już po kilku tygodniach zauważymy zdecydowaną poprawę nawilżenia skóry, znaczący skok jędrności, elastyczności a z czasem również rozmiaru.

Masaże – ich zadaniem jest poprawa krążenia w piersiach, a co za tym idzie również ich odżywienia i jędrności. Warto wykonywać je codziennie jako wsparcie dla każdej innej terapii. Można je wykonywać przy okazji nakładania naturalnej maseczki.

Ćwiczenia – w samych piersiach nie ma mięśni, bo są one zbudowane z tkanki tłuszczowej oraz gruczołowej, jednakże za ich podtrzymywanie w odpowiednim ułożeniu odpowiedzialne są mięśnie znajdujące się w klatce piersiowej oraz plecach. Warto je wzmacniać, bo uniesione piersi będą zdawały się większe.

Masaż próżniowy – to ciekawy zabieg który umożliwia powiększenie piersi o około jeden rozmiar miseczki. Oferują go niektóre gabinety kosmetyczne. Konieczne jest wykonanie serii 10-15 zabiegów za którą zapłacimy pomiędzy 900-18000 zł. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny, polega na założeniu na piersi specjalnych baniek i poddaniu się 20 minutowemu masażowi.

Macroline – jest to zastosowanie wypełniacza w postaci nie zwierzęcego kwasu hialuronowego. Żel aplikowany do tkanek pozwala na uzyskanie powiększenia o 1-2 rozmiary i utrzymanie się efektu przez kilka lat.

Z jakich nieoperacyjnych metod warto skorzystać?

Jeśli zależy ci na skutecznym powiększeniu piersi rozpocznij od stosowania najprostszych metod, które wykorzystasz samodzielnie w domu – kremy, masaże, ćwiczenia. Jeśli po upływie kilku miesięcy nie będziesz dostatecznie zadowolona z efektów warto zdecydować się na pomoc kosmetyczki. W gabinecie możesz poddać się masażowi próżniowemu, ale wymierne efekty może również dać regularne stosowanie maski gipsowej.

Kolejnym krokiem dla osób oczekujących czegoś więcej jest udanie się do gabinetu medycyny estetycznej i skorzystanie z metod z pogranicza inwazyjności. Do chirurga plastycznego trawią wówczas jedynie panie całkowicie przekonane, że chcą poddać się tej obciążającej procedurze. Takie, które oczekują diametralnych i silnie widocznych zmian, bo dopiero takie są w stanie umożliwić im osiągnięcie pełnego zadowolenia z siebie i swojego wyglądu.

0 comments

Leave a reply