Czy krem powiększający do biustu zadziała?

biust - ujedrnianie-piersi.pl

Powiększenie biustu można określić jako pragnienie wielu kobiet. Gdy nasze piersi są duże, pełne i jędrne czujemy się bardziej kobiece i lepiej postrzegane przez płeć przeciwną. I nie ma w tym nic dziwnego, bo tak wyglądała ta zależność od wieków. Zawsze był to jeden z głównych atrybutów kobiecości. Dziś jednak mamy znaczącą przewagę. Dysponujemy wieloma możliwościami, środkami i metodami, które mogą umożliwić nam skuteczne powiększenie piersi.

Chirurgia a powiększanie biustu

Z pewnością w kwestii powiększania biustu możemy skorzystać z kosztownych zabiegów chirurgii plastycznej. Są one jednak silnie obciążające dla naszego organizmu, inwazyjne i wymagają długiej rekonwalescencji. Oczywiście osiągane efekty można określić wręcz mianem spektakularnych, ale pewność tego jak będziemy wyglądać zyskamy dopiero po całkowity zagojeniu się ran.

Wszczepienie implantów to bardzo inwazyjny zabieg, który łączy się z możliwością powikłań, długą i bolesną rekonwalescencją, a efekty nie zawsze są satysfakcjonujące. Czasem efektem jest bardzo sztucznie wyglądający biust. Ponadto problemem jest to, że w wielu wypadkach implanty należy wymieniać po pewnym czasie. Bezpieczną i nieinwazyjną alternatywą są naturalne kosmetyki.

Medycyna estetyczna – zabiegi na biust

Istnieje również wiele zabiegów z pogranicza inwazyjności, np. przeszczep własnego tłuszczu pacjentki. Procedura jest stosunkowo bezpieczna, ale z pewnością bolesna. Jej koszt również sięga rzędu kilku tysięcy złotych.

Krem powiększający do biustu

Swoją walkę o idealne piersi warto więc rozpocząć wybierając właściwy krem powiększający do biustu Frashe. Jeśli dodatkowo wesprzemy jego działanie innymi metodami, możemy osiągnąć w pełni zadowalający efekt opierając się na własnej pracy i niewielkich kosztach związanych z zakupem kosmetyków.

Preparaty kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ujędrniania, a nawet powiększania biustu w swoim składzie zawierają często takie substancje jak kwas hialuronowy, który wiążąc wodę w tkankach skóry powoduje wyraźne uniesienie i powiększenie piersi.  Kolagen, z kolei powoduje wzrost ich jędrności oraz sprężystości.

Poza tym warto zwrócić szczególną uwagę na zawartość zaawansowanych, jednak dobrze poznanych substancji o działaniu nawilżającym, takich jak gliceryna, która ma możliwość przenikania do głębszych warstw naskórka i poprawiania struktury skóry.

Aby piersi były jędrne i powiększone mimo upływających nieustannie lat ważne jest również wczesne rozpoczęcie działań profilaktycznych oraz stosowanie składników, które przeciwdziałają przede wszystkim postępowaniu procesów starzenia się skóry – mowa tu o antyoksydantach – takich jak witamina C, ekstrakt z zielonej herbaty. Kosmetyki pielęgnacyjne do biustu powinny również zawierać witaminę E.

Czy można powiększyć biust stosując krem?

Oczywiście, że można. Zastosowanie odpowiedniego kosmetyku pomoże nam uzyskać efekt powiększenia jednak ważne aby wesprzeć jego działanie poprzez regularne ćwiczenia mięśni odpowiedzialnych za podtrzymywanie piersi oraz poprzez wykonywanie regularnych masaży tej okolicy ciała. Doskonale sprawdzają się również prysznice naprzemienne, które pobudzają mikrokrążenie, wpływają na jędrności i elastyczność biustu.

Bibliografia:

1. McClave M.J., Is breast augmentation using hyaluronic acid safe? 2010
2. Bircoll M., Cosmetic breast augmentation utilizing autologous fat and liposuction techiques, 1987
3. Zaprutko-Janicka A., Piękno bez konserwantów, 2016
4. Thornfeldt C., Cosmeceuticals containing herbs: fact, fiction, and future, 2005

Czy krem powiększający do biustu zadziała?
5 (100%) 3 głosów

12 odpowiedzi

 1. Coś w tym jest , ze siła tkwi w naturze . Ja zakupiłam frashe po tym jak na biust stosowałam już chyba wszystko i powiem wam że różnica jak sie tak porówna różne kosmetyki to jest 😉

 2. Naprawdę widzę że jest dużo możliwości..
  Wcale nie trzeba od razu biec na operację.
  Tylko też żeby się nie zafiksowac na punkcie biustu.

 3. Z dystansem podchodzę do takich rzeczy – bo na piękno piersi składa się nie tylko kosmetyk, ale też biustonosz, postawa, kwestia ubioru i kształt. Wielkość to chyba najmniej ważna rzecz.

 4. Oj tak, samym kremem nie da się ujędrnić piersi. Liczy się też aktywność fizyczna 🙂 Ja staram się regularnie nakładać na biust krem ujędrniający do biustu, ale też przynajmniej trzy razy w tyg. ćwiczę.

 5. Krem powiększający do biustu zadziała w ten sposób ,że ujędrni nam się skóra na piersiach, która da złudzenie większych piersi,. Jeśli naprawdę chcemy powiększyć piersi to jedyna sprawdzona i nie zawodna metoda to operacja plastyczna .

 6. Ponoć kawa ma dużo antyoksydantów i można wypić nawet 8 filiżanek kawy dziennie. No chyba, że ktoś ma jakieś problemy z sercem itd. 😉

 7. U mnie zdecydowanie lepiej działa i sprawdza się peeling z fusów od kawy zmieszanych z oliwą plus masaże. Kiedyś robiłam je na sucho ale podobno to nie jest zdrowe dla skóry także pierw się smarowałam kozieradką, a później przeszłam na frashe i jest widać różnicę xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *