Jakie warto sprawdzić metody powiększania biustu bez operacji?

Powiększanie piersi jest nieustannie żywym tematem, pomimo faktu, że moda dotycząca wielkości kobiecych piersi ewoluuje, i właściwie większość z nas sama nie wie jakie są obecnie na topie. Z pewnością jednak wiemy jak chciałybyśmy wyglądać. Zwykle wystarczające jest dla nas osiągnięcie powiększenia o 1, góra 2 rozmiary. Możliwe jest osiągnięcie takiego efektu, bez poddawania się bolesnej i obciążającej operacji. Jakie metody warto przetestować?

Metody powiększania biustu bez operacji

Najczęściej ingerencję chirurgiczną traktujemy jako ostateczne rozwiązanie i w tym przypadku, jest to bardzo dobry tok myślenia. Jeśli możemy za pomocą nieinwazyjnych sposobów osiągnąć niewielkie poprawki dla natury, które sprawią, że będziemy z siebie zadowolone to z pewnością warto wybronować metody powiększania biustu bez operacji.

Znamy wiele sposobów, które mogą pomóc powiększyć kobiecy biust. Najczęściej jednak zadowalające efekty osiągane są przez połączenie kilku z nich.

Kremy na powiększanie biustu Frashe – sprawdzają się u części kobiet, jednak warto wesprzeć ich działanie przez regularne wykonywanie masaży oraz ćwiczeń. Już po kilku tygodniach zauważymy zdecydowaną poprawę nawilżenia skóry, znaczący skok jędrności, elastyczności a z czasem również rozmiaru.

Masaże – ich zadaniem jest poprawa krążenia w piersiach, a co za tym idzie również ich odżywienia i jędrności. Warto wykonywać je codziennie jako wsparcie dla każdej innej terapii. Można je wykonywać przy okazji nakładania naturalnej maseczki.

Ćwiczenia – w samych piersiach nie ma mięśni, bo są one zbudowane z tkanki tłuszczowej oraz gruczołowej, jednakże za ich podtrzymywanie w odpowiednim ułożeniu odpowiedzialne są mięśnie znajdujące się w klatce piersiowej oraz plecach. Warto je wzmacniać, bo uniesione piersi będą zdawały się większe.

Masaż próżniowy – to ciekawy zabieg który umożliwia powiększenie piersi o około jeden rozmiar miseczki. Oferują go niektóre gabinety kosmetyczne. Konieczne jest wykonanie serii 10-15 zabiegów za którą zapłacimy pomiędzy 900-18000 zł. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny, polega na założeniu na piersi specjalnych baniek i poddaniu się 20 minutowemu masażowi.

Macroline – jest to zastosowanie wypełniacza w postaci nie zwierzęcego kwasu hialuronowego. Żel aplikowany do tkanek pozwala na uzyskanie powiększenia o 1-2 rozmiary i utrzymanie się efektu przez kilka lat.

Z jakich nieoperacyjnych metod warto skorzystać?

Jeśli zależy ci na skutecznym powiększeniu piersi rozpocznij od stosowania najprostszych metod, które wykorzystasz samodzielnie w domu – kremy, masaże, ćwiczenia. Jeśli po upływie kilku miesięcy nie będziesz dostatecznie zadowolona z efektów warto zdecydować się na pomoc kosmetyczki. W gabinecie możesz poddać się masażowi próżniowemu, ale wymierne efekty może również dać regularne stosowanie maski gipsowej.

Kolejnym krokiem dla osób oczekujących czegoś więcej jest udanie się do gabinetu medycyny estetycznej i skorzystanie z metod z pogranicza inwazyjności. Do chirurga plastycznego trawią wówczas jedynie panie całkowicie przekonane, że chcą poddać się tej obciążającej procedurze. Takie, które oczekują diametralnych i silnie widocznych zmian, bo dopiero takie są w stanie umożliwić im osiągnięcie pełnego zadowolenia z siebie i swojego wyglądu.

Bibliografia:

1. Bircoll M., Cosmetic breast augmentation utilizing autologous fat and liposuction techiques, 1987
2. Brett E., Chung N., Leavitt W.T., Momeni A., Longaker M.T., Wan D.C., A Review of Cell-Based Strategies for Soft Tissue Reconstruction, 2017

Jakie warto sprawdzić metody powiększania biustu bez operacji?
4.8 (95%) 4 głosów

11 odpowiedzi

 1. “Kremy na powiększanie biustu Frashe – sprawdzają się u części kobiet, jednak warto wesprzeć ich działanie przez regularne wykonywanie masaży oraz ćwiczeń. Już po kilku tygodniach zauważymy zdecydowaną poprawę nawilżenia skóry, znaczący skok jędrności, elastyczności a z czasem również rozmiaru.”
  O, a gdzie można kupić ten krem? W zwykłej aptece dostanę? 🙂

 2. O tak – 1 czy 2 rozmiary, a nie 5 od razu… Kobiety które mają mały biust nawet nie zdają sobie sprawy ze to boli ;/ Plecy strasznie cierpia wiec z A do D lepiej bym nie skakała

 3. Znam dziewczyny które zrobiły biust i i tak widziały ciągle jakieś ale…
  To wszystko siedzi w naszej głowie jednak…

 4. Oj tak, tych metod jest mnóstwo. Sama regularnie robię sobie masaże i smaruję piersi kremem ujędrniającym na biust 🙂

 5. A ile kobiet jest takich co noszą złe staniki
  za małe albo za duże
  i potem się garbią i sylwetka się niszczy ale i piersi zaczynają brzydko zwisać
  o tym jakoś się zapomina
  zreszta wiem co mowie bo ja przed pojsciem do brafiterki nie wiedzialam co to znaczy dobry stanik

 6. Wiecie co najlpiej nie szukać tylko iść do gabinetu na konsulty i się poradzić w końcu taki lekarz lepiej będzie wiedział co nam pomoże i co będzie wyglądać dobrze niż my same… ..

 7. Świetnym sposobem na ujędrnienie i podniesienie piersi jest masaż. Warto stosować do razem z kremami powiększającymi do biustu. Cierpliwość i systematyczność dadzą fajne efekty, bez operacji 🙂

 8. Super ten artykuł dużo przydatnych info nie wiedzialam nawet ze mozna takie masaże próżniowe robić
  musze zapytać mojej Pani Ani czy w ich gabinecie takie rzeczy są to sobie może spróbuję 😀

 9. Szkoda że Frashe jest tylko dostępne przez allegro czy tam strony internetowe bo może by świat usłyszał o tym kremiku… Jest bdb i naprawde widocznie na ten biust działa to trzeba przyznać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *